Kontakt

Terminal Promowy
Świnoujście Sp. z o.o.
ul. Dworcowa 1
72-606 Świnoujście
fax: +48 91 322 6170
(+48) 91 322 6112 terminalpromowy@sft.pl

Napisz do nas

Terminal Promowy Świnoujście Spółka z o.o. 

 72-606 Świnoujście, Dworcowa 1

konto: PKO BP SA  Regionalny Oddział Korporacyjny w Szczecinie 09102047950000930201416486, sąd rejestrowy: Sąd Rejonowy Szczecin – Centrum w Szczecinie  XIII Wydział Gospodarczy KRS, KRS 0000025277, NIP 855-14-96-018,  PKD 6832 Z, REGON 812364920, kapitał zakładowy 1 000 000 PLN

 

Prezes Zarządu - Dyrektor Naczelny – Marek Kowalewski

tel.:+48 91 322 6112
e-mail: mkowalewski@sft.pl

Członek Zarządu - Zastępca Dyrektora Naczelnego - Agnieszka Stój

tel.:+48 91 322 6112
e-mail: astoj@sft.pl

Asystent Dyrektora Naczelnego – Karolina Wojdat

tel.: +48 91 322 6112
fax.: +48 91 322 6170
e-mail: kwojdat@sft.pl  

Główny Specjalista Działu Eksploatacji - Tomasz Adranowski

tel.: +48 91 322 6120
fax.: +48 91 322 6176
e-mail: tadranowski@sft.pl

Dyspozycja portowa (24h/7)

tel.: +48 91 322 6101
fax.: +48 91 322 6142
VHF - 19
e-mail: port@sft.pl 

Kierownik Zmiany (24h/7)

tel.: +48 91 322 6121
e-mail: tadranowski@sft.pl

Specjalista ds. Handlu i Marketingu - Wiesław Mileńko

tel.: +48 91 322 6111
e-mail: wmilenko@sft.pl

Pełnomocnik Zarządu ds. Ochrony Środowiska – Andrzej Mrozek

tel.: +48 91 322 6129
e-mail: amrozek@sft.pl 

Dyrektor ds. Technicznych – Andrzej Ożyński 

tel.: +48 91 322 6135
fax.: +48 91 322 6176
e-mail: aozynski@sft.pl

Specjalista ds. Nadzoru Technicznego – Sławomir Cejko

tel.: +48 91 322 6124
e-mail: scejko@sft.pl

Główny Energetyk – Eugeniusz Sławiński

tel.: +48 91 322 6137
e-mail: eslawinski@sft.pl

Specjalista ds. Informatyki – Tomasz Karliński

tel.: +48 91 322 6166
e-mail: tkarlinski@sft.pl

Główny Księgowy – Ewa Lubiecka

tel.: +48 91 322 6106
fax.: +48 91 322 6170
e-mail: elubiecka@sft.pl

Specjalista ds. Kadr i Płac – Dorota Cichowicz 

tel.: +48 91 322 6139
e-mail: dcichowicz@sft.pl

Specjalista ds. Ochrony Portu i Obrony Cywilnej - Grzegorz Bajerski

tel.: +48 91 322 6183
fax.: +48 91 322 6142
e-mail: gbajerski@sft.pl

Specjalista ds. Fakturowania – Małgorzata Chrząstowska, Krystyna Karlińska

tel.: +48 91 322 6122
e-mail: mchrzastowska@sft.pl,  kkarlinska@sft.pl